Ühene/kahene tuba – toas lai voodi, riietekapp, kirjutuslaud, SAT-TV, telefon, kell-raadio, WC-dušširuum, WiFi ühendus.
1 inimene 30EUR
2 inimest 35EUR


Ühene/kahene tuba
(kliki, et näha rohkem)

 

Kahene tuba – toas 2 eraldi voodit, riietekapp, kirjutuslaud, SAT-TV, telefon, kell-raadio, WC-duširuum, WiFi ühendus. 40EUR


Kahene tuba
(kliki, et näha rohkem)

 

2-toaline sviit – sviidis 2 tuba: elutuba ja magamistuba. Elutoas diivanvoodi, SAT-TV, telefon, kell-raadio, minibaar, diivanilaud. Magamistoas lai voodi, riietekapp, kirjutuslaud. WC-dušširuum, WiFi ühendus.
2 inimest 49EUR

2-toaline sviit
(kliki, et näha rohkem)


Kolmene tuba – toas 3 eraldi voodit, riietekapp, kirjutuslaud, SAT-TV, telefon, kell-raadio, WC-dušširuum, WiFi ühendus.
50EUR

 


Kolmene tuba
(kliki, et näha rohkem)

 

1-toaline sviit – 1 suur tuba, kus on 2 laia voodit,1 ühene voodi, 4 tugitooli, kohvilaud, kirjutuslaud, riietekapp, minibaar, SAT-TV, telefon, kell-raadio, WC-dušširuum, WiFi ühendus.
2 inimest 50EUR
3 inimest 60EUR

1-toaline sviit
(kliki, et näha rohkem)

 

Apartement – eraldi sissekäik, elutuba, magamistuba, köök ja WC-duširuum. Elutoas on 2 diivanvoodit, 2 tugitooli, SAT-TV. Magamistoas lai voodi, riietekapp, SAT-TV, kell-raadio. Köök on varustatud külmiku, kohvimasina, rösteri, pliidi, mikrolaineahju ja kõikide nõudega. Suur WC-dušširuum, pesumasin, WiFi ühendus.
2 inimest 70EUR


Apartement
(kliki, et näha rohkem)

 

Apartement kesklinnas (Hotell Olümpia vastas) – elutuba, magamistuba, köök ja WC-dušširuum. Elutoas on diivanvoodi, 2 tugitooli, SAT-TV. Magamistoas lai voodi, riietekapp, SAT-TV, kell-raadio. Köök on varustatud külmiku, kohvimasina, rösteri, pliidi, mikrolaineahju ja kõikide nõudega. WiFi ühendus. Aknast avaneb ilus vaade vanalinnale.
2 inimest 85EUR

Nepi tuba

(kliki, et näha rohkem)

 

Nepi tuba – Hubane tuba puidust interjööriga mittesuitsetajatele .Toas on lai voodi, nahkdiivan, diivanilaud, SAT-TV, riidenagi, dušš / WC, WiFi ühendus.
1 inimene 40EUR
2 inimest 45EUR


Nepi tuba

 

Nepi maja – eraldiasuv hubane majake aias, kus on elutuba kööginurgaga, magamistuba ja WC-dušširuum. Elutoas on diivan, SAT-TV, DVD-mängija, kell-raadio, riidenagi, kirjutuslaud, diivanilaud ja kamin. Kööginurk on varustatud külmiku, pliidi, mikrolaineahju, rösteri, võileivagrilli, veekeetja ja kõikide nõudega. Magamistoas lai voodi, riidekapp, SAT-TV, kell-raadio. Nepi majal on aiamööbliga väliterrass ja sillutatud majaesine, mis annab hea võimaluse väligrilli kasutamiseks. Olemas on WiFi ühendus.
2 inimest 85EUR

Nepi maja
(kliki, et näha rohkem)

 

Hommikusöök 5EUR inimese kohta
Lisavoodi 10EUR
Lemmikloom 10EUR

Lisateenused

Toateenindus 24h, pesupesemine, triikimine, printimine, paljundamine, faksi saatmine, autorent, jalgrattarent, väligrill, tasuta parkimine.